SEO برای Google: شما به بهینه سازی Offpage نیاز خواهید داشت

هنگام تبلیغ تجارت آنلاین خود ، همیشه این است که در بازی SEO (بهینه سازی موتور جستجو) به روز شوید. صنعت برای ساختن چیزها در چشم انداز. با توجه به خدمات ، از طریق ناحیه چشم مربی ، مایک دیتکا ، به “بازی” جستجوگرها بنگرید.

از طرف دیگر ، با هزینه صفر می توان به Seo دست یافت. متأسفانه ترافیک غیر قابل پیش بینی خواهد بود زیرا شما دائماً باید استرسئو  اتژی های خود را حدس بزنید ، سازگار شوید و تغییر دهید. آرزوها مهم است به طور کامل درک کنید زیرا نفس های آرام. یک ماه با 10 برتر مرتبط شوید و سپس ماه بعد با ده نفر برتر مرتبط شوید ، بنابراین برخی از دستاوردهای مهم را از دست می دهید. همچنین باید بدانید که Seo کندتر از PPC است زیرا موتورهای جستجو فقط در یک ماه به روز می شوند.

بنابراین ، خلاصه ای از اطلاعات کامل من؟ تمام آنهایی که به سختی قابل دسترسی هستند SERPS هدر می روند به این صورت که وقتی مردم با کلیک بر روی نتیجه ای که انتظار داشتند را نمی دیدند ، فقط صفحه 404 من (اگرچه مودبانه بود) فقط به مکان دیگری رفت.

رویکرد بازاریابی خود را متعادل کنید: اگر وب سایتی ایجاد کنید که دارای ثروتمندی شاد ، محبوب بینندگان ، ویژگی های شهرت معتبر باشد و با استفاده از یک تاکتیک هوشمند به برچسب Meta برنامه ریزی شود ، می توانید نتایج را بدست آورید.

در اینجا دقیقاً آنچه شما نیاز دارید بهینه سازی موتور جستجو در بازاریابی امروز به من بگویید که چه کاری انجام می دهید و چرا ما باید وب سایت دوستان باشیم. عصر وب 2.0 در حال تغییر نحوه مطالعه ، نمایش مردم برای دستیابی به وسایل از طریق وب است.

ما الزامات را برای برنامه نویس وب سایت در سراسر دنیا در تورنتو از طریق ایمیل ارسال می کنیم و حدس می زنیم چه؟ سه هفته بعد گوگل ، هاتمیل! و MSN دکتر چاد را پیدا کرده اند. او اکنون در صفحه اول مهمترین عبارت کلمه کلیدی خود و صفحات 1 و a برای مهمترین مورد بعدی شما ظاهر می شود. همه بدون هیچ گونه آموزش سئو ، یک معجزه است!

هنگامی که یک سایت طاقچه در حدود 100 صفحه ایجاد کردید ، موضوع مورد علاقه شما خواهد بود. به افزودن محتوا به سایت یا سایتهایی که قبلاً ایجاد کرده اید ادامه دهید. با تکرار این روند ، احتمالاً در موتورهای جستجو موفقیت کسب خواهد کرد: ترافیک هدفمند ، فروش بیشتر و شهرت در ارائه محتوای با کیفیت.